אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
sorel ילד מכואר מטוסי קרב ציורי קיר אליאנה תדהר תמונות של שקיעה обои עבודות חוץ קרנית חבית יצירות לסוכה זוהר לכה אפוקסית מבריקה GG ציורי קודש קמינים סוקול רונאלדו dcsadsadsa איזיק תמונות
Русский

טיח השיש הוונציאני

סטוקו (או טיח השיש) הוונציאני – הינו סימן היוקרה האולטימטיביה מאפשר לאנשי המקצוע ליצור משטחים אידיאליים בצבעים ובגימור שמתאימים בצורה מוחלטת לעיצוב הפנים שמסביב. בשל מאפייניה חוזקה גבוהים, הציפוי בטיח הוונציאני נותן בהירות ייחודית וקונטרסט שלה תמונה לאורך השנים הרבות.

 

גימור דקורטיבי מודרני של הקירות – זו הפונקציה העיקרית של הטיח המיוחד, שנראה כמו שיש. רק באמצעות חיקוי של סלעיה שיש הטבעיים ניתן להשיג תוצאות מצוינות, בשילוב מושלם עם כל סגנון של העיצוב הפנים, ולהדגיש את מעמד ושלה בית שלכם.

 

באמצעות הטיח הוונציאני ניתן ליצור מראה ייחודי שלה קירות שאיבדו את כוח המשיכה שלהם. וכל זה אפשרי בגללה רבגוניות של החומר: ציור דמוי שיש, מטו מבריק, שיש עם האפקט של הפלטינה והזהב, שיש ורוד מפוספס בשילוב עם לבן, שיש אפור ולבן חלק.

צביעת עמודות בצבע דמוי שיש

עמודים שנראים כמו עמודים שעשויים משיש! מה יכול להיות מוצק יותר, יוקרתיות רומקסים יותר מאשר העמודים שתומכים אתה קשתש לה סלון? על מנת ליצור מראה חיצוני שכזה, אין צורך להביא בלוקים של אבן שיש וקלים כמה טון, מספיק פשוט לצייר אתה ציור האומנותי, דמוי שיש,על העמודים שעשויים מכל חומר מודרני ואז... עמודי שיש ללא ספק יהיו הסמל הייחודי של הבית שלכם.
© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"