אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
קרניז מוזהב עמוד שולחן פנתר דרושים מיקום זוויות dickies תמונות של תינוקו תמונות מפלי מים ציורי נוי כורניזים משמר המלכה תמונות קודש עבודות חוץ קמין בנוי כתר ציור קיר לבנים יצירות לסוכה פסלי אלילות יווניות
Русский
סמאלט – זה החומר המסורתי ליצור פנופסיפס מורכב ליהנות מהיצירה של חתיכות זכוכית ותחמוצת של המתכת. לסמאלט יש מספרת כונות חיוביות – חומר מעשי יד, מגוון צבעים – כמה אלפי צבעים, עומק וייחודיות של גווני הפסיפס, אפקט זוהר, עמידות. תכונות שמגבילות את יכולות השימוש בסמאלט:

משטחים לא אחידים, סדוקים
מורכבות גבוהה
העלות הגבוהה של החומר

המגוון הצבעים של הסמאלט הינו רחב מאוד וכולל מאות צבעים וגוונים שונים, וזה מה שמאפשר לקבל באמצעותו פנו אמנותי במיוחד.בנוסף, סמאלט עמיד במיוחד בפני כל ההשפעות של הסביבה האגרסיבית ובעל צבע עמיד.

פסיפס זכוכית – בעל יתרונות שאין למשל אצל ציפוי בקרמיקה או אפילו אבן. זכוכית– זה חומר עמיד ביותר שמקדם ספיגת המים שלו הינו אפס. עם כלה יתרונות שצוינו לעיל פסיפס זכוכית מאוד נגיש מבחינת המחיר.

פסיפס זכוכית תעשייתי – חומר אידיאלי לשימוש במטבחים, בריכות שחייה, סאונות, אמבטיות, לציפוי של תנורים וקמינים. הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות גם לייצר פסיפס זכוכית "זהב".

פסיפס זכוכית מיוצר בדרך כלל בצורה של אריח סטנדרטי בגודל 20X20 מ"מ, 15X15 מ"מ או 10X10 מ"מ. לנוחות יתר בעתה התקנת מדביקים את האריחים של פסיפס לנייר או סרט על בסיס דבק. לאחרה התייבשות של הדבק מורידים את הסרט או את הנייר ומסתירים את התפרים בין האריחים.

הקירות והרצפות של הקירות והרצפות החלקים, אלא גם משטחים המעוגלים. הרדיוס המקסימאלי של העקמומיות המשטח לאריח סטנדרטי בעל גודל של שני סנטימטרים הינו 10 ס"מ, ולכן ניתן לצפות בפסיפס זכוכית משטח כמעט בכל צורה.

אבן טבעית – חומר בניה העתיק ביותר בהיסטוריה של המין האנושי, ולכן, בעיצוב הפנים של הבית קיים מאזימיקדם. בהיסטוריה של הציביליזציה הוא שיחק תפקיד חשוב לא רק בחיים התועלתניים, אלא גם בחייו הרוחניים של באדם, והביא עד היום את חלקיקיה היסטוריה שלנו. אבן טבעי תמשלבת נוקשות, איתנות ועדינות.

זה חומר כמעט אידיאלי לציפי החזית של הבניין ולשימוש בעיצוב הפנים של הביתים, חנויות, ברים ומסעדות. המקור הטבעי של האבן, העמידות, היופי, המגוון של הצורות מאפשרים גם שימוש רחב מאוד באבן בעיצוב נוף (שבילים, מגרשי משחקים, קירות תומכים, מדרכות, ספסליגן). לעיתים קרובות אנו גם משתמשים באבניים, חלוקי נחל וסלעים שונים.

אבן טבעי תהינה תמיד בלעדית, כי היא בעלת אנרגיה של הטבע. האבן הטבעית משמשת לקישוט של הקירות והרצפות, ייצור הקמינים, עמודים, משטחים שונים, מסגרות למראות, אגרטלים, מנורות, חפצינוי, פסלים, אדני חלונות, כרכובים, לוחות ציפוי, מעקות, שולחנות קפה, שולחנות בר. פסיפס אמנותי מאבן טבעית, המגלם ציורים נרטיביים, נופים וטבע דומם – יכול להוות תוספת מושלמת לעיצוב הפנים. מראה כללי של הפסיפס תלוי ברצונות שלכם והתפיסה שהמעצב מציע לכם. ויזואליים שונים מאפשרות להשיג אפקטים ויזואליים שונים של העיצוב הפנים.

אבן טבעית – זה ויזואליים שונים שונות של החומר הזה. ויזואליים שונים משלה, יתרונות וחסרונות.

אבן – סמל שלחוזק, אמינות ועמידות. זהו החומרה אוניברסלי, שניתן לשימוש בכל עיצוב הפנים ללא קשר לסגנון וכיוון העיצוב. אבן טבעית מחייבת יציבות וקצב איטי של החיים, שבו אין התרוצצות רועשת,דאגות וחרדות, וגם קובעת את הסגנון של הבית כולו. הנוכחות בעיצוב הפנים של הבית של שיש אוגרניט מסמל תשפע ושמרנות בריאה של הלקוח. אפילו דבר אחד אופרט כזה הופך את המקום לייחודי. לכל חתיכת אבן יש ייחודי ותמשלה, ובידיו המקצועיות של האמנים היא הופכת ליצירת האמנות האמיתית.

אבן טבעית – חומר בנייה וגמר דקורטיבי נפלא. במשך אלפי שנים היא מושכת את תשומתה לבשל כל מי שרוצה שהבית או העיצוב שלו ייראו ממש מפואר. אף אחד מחומרי הבנייה, למעט אבן, אינו יכול לטעון לתואר "נצחי". לאפל אש האבן הטבעית היא הסמל של החוזק והעמידות. לאורך זמן היא רק רוכשת את הקסם המיוחד של ימי הקדם. בנוסף, האבן מגוונת עד אין סוף, והתכונה הזו היא קיימת רק לחומרים טבעיים. אפילו החיקויים המושלמים ביותר לא מסוגלים להחליף אותה במלואה. כלי יצירה ממנה – היא ייחודית לגמרי. בייצור של פסיפס מהאבן משתמשים במגוון רחב של סוגי האבן, החל מהטוף הזול ביותר ועד למינים הנדירים ביותר של השיש, השוהם והישפה. הצבע של החומר הטבעי הינו ייחודי, המשחק של הסטרוקטורה יוצא דופן, לכן כל תמונת הפסיפס הינה ייחודית.

אריחי פסיפס מתאימים לחיפוי משטחים שונים, כולל בריכות שחייה, חזיתות של הבינינים, ועד למינים והמטבחים.

חומר זה הוא הנפוץ והזול ביותר, מגוון של צבעים ועד למינים השונים, כמעט בלתי מוגבל, וזה מה האמייל ויכולים הפסיפס. אריחי קרמיקה יכולים ל , האמייל ויכולים אסתטיים (צבע, ברק, מרקם, גוונים שונים וכו'), וגם את המאפיינים הטכניים (קשיות, אטימות, וכו'). כל המאפיינים הללו, גם טכניים וגם אסתטיים, תלויים בסוג של האמייל ויכולים להשתנות. אריחי קרמיקה שלא מצופים באמייל הינם האמייל ויכולים דקורטיבית.

אריחי קרמיקה יכולים להיות בעלי בסיס נקבובי או אחיד.

הבסיס של האריח הקרמי – זה בעצם הגוף של האריח. הגוף יכול להיות נקבובי או אחיד כמו זכוכית. בוודאי שמדובר כאן על הנקבוביות, שניתן לראות רק באמצעות המיקרוסקופ. כמובן, שאף אחד לא סופר את כמות הנקבוביות באריחיה קרמיקה מתחת למיקרוסקופ, ולצורך ספירתם משתמשים במים שנספגים על ידי הנקבוביות האלה. במילים אחרות, רמת הנקבוביות של הנקבוביות באריחיה הנקבוביות. וככל שנספגים יותר מים, הגוף של האריח נחשב לנקבובי יותר.

עיבוד תחת לחץ או אקסטרוזיה– הינם שתי שיטות המשמשות בייצור של אריחי הקרמיקה. אריחי הקרמיקה מגוהצים עשויים מתערובת של האבקה הדחוסה שמקבלת צורה מתחת למכבש באמצעות לחץ גבוה. אריחי הקרמיקה עשויים מבלילת בצק של החומרי גלם ונוצרים בעת המעבר דרך נקב מיוחד – אקסטרודר מה בלילה האדומה, הלבנה או חסרת צבע.

פורמטים של אריחי הקרמיקה

בהתאם לחומר גלם הגוף של האריח יכול להיות צבעוני (מצהוב לאדום כהה עם מגוון צבעי ביניים) או חסר צבע (לפעמים לבן). לצבע של הגוף של האריח האמיילי אין כל משמעות מעשית. במוצרים שונים ללא אמייל ניתן להשיג צבעים שונים באמצעות הוספה של הפיגמנטים הצבעוניים בעלי צורות וגדלים שונים.

השירותים שלנו:

ייצור פסיפס לפי הזמנה

פסיפס לאמבטיה, סאונה, פרוזדור, מטבח, חזית של הבית

תמונות מפסיפס, סמאלט, פנל מאריחי הקרמיקה והאבן

פיתוח סקיצות פסיפס, לוחות הפסיפס האומנותיים

קישוט באגטים, באמצעות השימוש בחומרים כגון: פסיפס זכוכית, אריחי קרמיקה, זכוכית, פסיפס עשוי מהאבן הטבעית

ייעוץ בנושא הפסיפס

ויזואליזציה של הפרויקטים שלכם מפסיפס במודל - D3.

פסיפס

רעיונות עיצוב מודרניים בעיצוב פנים לעתים קרובות התחילו לפנות לאמנות הפסיפס העתיקה. פסיפס אמנותי יפה , שנעשה על ידי האמנים המוכשרים, תמיד מושך מבטי ההערצה, והיום המגמה היא שהשימוש בפסיפס בעיצוב הפנים שוב הופך להיות מאוד אקטואלי. דבר זה אינו מפתיע, כי פסיפס – הוא חומר ייחודי, ששונה מכל דבר אחר במגוון של צבעים ומרקמים. הוא נותן לאמן זירה למימוש של הפנטזיות שלו בפנלים מפסיפס.

פנל פסיפס - זו תמונה, שעשויה מחלקים שונים של זכוכית, זיגוג או שיש,שיוצרים קומפוזיציה אחת. בגלל היופי והאלגנטיות שלו, הסוג הזה של האמנות הופך לפופולארי ומבוקש. ישנם סוגים רבים של פסיפס: פסיפס זכוכית, פסיפס עץ, פסיפס קרמיקה, פסיפס מתכת (או זהב), פסיפס שיש ... הרשימה הזאת היא מאוד ארוכה, כי היצרנים כל שנה מרחיבים את מגוון החומרים והצורות של פסיפס.

פסיפס אמנותי – זו האמנות העתיקה, שמקורותיה ניתן למצוא בתקופות הפרעונים המצריים בכלי בית קטנים ותכשיטים. מאוחר יותר היא התפשטה על היוון העתיקה והאימפריה הרומית, ושם גם הגיעה לשיאה. האומנים האיטלקים שומרים על הסודות לייצור של הפסיפס לאורך הרבה שנים, שעדיין מוערך ברחבי העולם בגלל האיכות הגבוהה שלו.

לקשט את ביתכם בפנלים מפסיפס
– זה להביא לביתכם סגנון מיוחד וצבעים בולטים, שידהימו את המארחים ואת אורחיהם. פנל פסיפס יכול להתבצע במגוון רחב של סגנונות, וזה מה שמאפשר להשתמש בו להתגשמות של רעיונות בסגנונות שונים. תמונות יפות יופיעו על הקירות שלך! באמצעות פנל פסיפס, אתם יכולים לממש את הרעיונות היצירתיים שלכם במלואם!

פסיפס זכוכית

אחת הצורות העתיקות ביותר של פסיפס זה זיגוג (smalt). טכנולוגית הייצור של והינה התכת זכוכית בדרך מסוימת, מורכבת מכמה שלבים הכוללים דחיסה. כתוצאה מכך, זיגוג מקבל מאפיינים כגון עמידה בקור, חוזק ועמידות. בתחילה, זיגוג הינו סוג של פסים (גרושים), שבסופו של דבר ניתן לכתוש לחתיכות בצורה מלבנית במידות 1.5X1.5 סנטימטר.

בזיגוגים נעשה שימוש נרחב באזורי לחות גבוהה (בריכות, סאונות, חדרי אמבטיה, וכו' ), מפני שקצב ספיגת מים של החומר הזה הוא אפס. לכן, נעשה שימוש רב בזיגוג כפסיפס לציפוי בריכות,וחוזק והעמידות של הזיגוג מאפשרים להשתמש בו לציפוי החזית. הייחודיות של החומר הזה זה לא רק הפרמטרים הפיסיים שלו, אלא גם מגוון הצבעים שלו - יותר מ - 3,000 צבעים. לקנות זיגוג אנשים מחליטים בשלית רונותיו הרבים. לייצור פסיפס זכוכית משתמשים לא רק בזיגוג, אלא גם בסוגים אחרים של זכוכית.

פסיפס קרמיקה

ייצור של קרמיקה דקורטיבית הגיע לגבהים שמאפשרים לייצר גימור ושטח מאוד מעניין, שילובי צבעים ומרקמים. פסיפס קרמיקה - אחד הסוגים הפופולארים ביותר של חומר דקורטיבי, שיש לו את כל המאפיינים גם הדקורטיביים וגם מעשיים.
© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"