אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
מזנונים מגבס דוגמאות למסגרת לשולחן פסיפס loremipsum0.6328796794338325 מסגרות קיר לבנים 27 loremipsum0.6840585156117411 מה הכתובת דרושים דוגמת עמודים עתיקים אלת הצדק ציורי קיר-יוון העתיקה (alert)(/wj55vvgl3v/); montblanc תמונות קודש sex ציפוי פסיפס על שולחן cartier הכותל תקופה הקלאסית
Русский

פיסול

 

פיסול מונומנטאלי (אנדרטה);

 

פיסול מונומנטאלי דקורטיבי - (פיסול, קשור קשר הדוק לאדריכלות ואדריכלות נוף: אטלנטיים, עיטורי קירות, גמלונים, מזרקות ופיסול גן).

 

פיסול עצמאי - (בלתי תלוי בסביבה, שיש לו משמעות וממדים עצמאיים קרובים לגדלים האמיתיים).

 

פלסטיקה קטנה - (סוג של פיסול עצמאי קטן בגודלו, המיועד בעיקר לעיצוב הפנים).

 

תמיד בעיצוב מפואר נעשה שימוש בפיסול. זהו האלמנט האדריכלי שמצביע על הטעם טוב של הבעלים, על רצונות להגיע לאושר וייחודיות. תשומת לב מיוחדת תמיד מיוחסת לפסלי גינה, שיכולים לשנות באופן קיצוני את הנוף הכללי של האזור שמסביב לבית, להפוך אותו לזוהר, מיוחד ולגוון את החלל.

 

ייצור הפיסול – זה תהליך מאוד עדין שדורש זהירות מרבית. הסטודיו לעיצוב שלנו מציע שירותי ייצור של הפסלים מכל סוג וז'אנר בטכנולוגיה המודרנית. פיסול גבס, שיש, ברונזה,סגנון הגותי או העתיק – אנשי מקצוע שלנו עובדים עם כל חומר וכל סוג של הפיסול.

 

בייצור של הפסלים, אנו מתמקדים בתחומים הבאים: אנדרטאות, פיסול מונומנטאלי ודקורטיבי, פורטרטים, מזרקות, מזכרות, תגים, סמלים, מדליות. בנוסף, אנחנו עובדים עם פיסול עצמאי (בלתי תלוי בסביבה, שיש לו משמעות וממדים עצמאיים קרובים לגדלים האמיתיים) ופלסטיקה קטנה (סוג של פיסול עצמאי קטן בגודלו, מיועד בעיקר לעיצוב הפנים).

 

פיסול לפי הזמנה מיוחדת:

 

פורטרטים פיסוליים (מתצלום או מהחיים).

 

חפצי נוי פסלים קטנים, אגרטלים, מנורות, פמוטים, מראות, קמינים וכו '.

 

פיסול גן, מזרקות.

 

אנדרטאות ומונומנטים.

 

מזכרות, תגים, סמלים, מדליות ועוד

 

בנוסף, כדאי להזכיר את האפשרות של הזמנת פסל חזה בסטודיו שלנו,שנעשה מתצלום או מהחיים. העלות של העבודה הזו היא לא נמוכה, אך אנחנו משתמשים בטכנולוגיה ליצור פסל שהיא שונה מהטכנולוגיה הקלאסית, לכן עלות העבודה שלנו שונה מה הצעות של בתי המלאכה אחרים. הפורטרט, שהוצג בפיסולים - זו מתנה מיוחדת, תזכורת על האדם היקר, או אלמנט מעניין בעיצוב פנים של הבית. מבחר של החומרים לביצוע עבודת פיסל כזו הוא די רחב: ברונזה, גבס או פלסטיקה.

 

פסל גבס

 

אין ספק, גבס הוא החומר המסורתי לייצור פסלים. הדבר הראשון שעולה על הדעת הינו יצירת האדריכל הלבנה כמו שלג, החלקה והמונו מנטאלית. גבס לא סתם קיבל חשיבות כזאת בפיסול. אף חומר אחר עדיין לא יכול להתחרות איתו מבחינת המאפיינים שלו, הוא עדיין בשימוש נרחב בענף הבנייה ואדריכלות. יותר ויותר אנשים בעיצוב הפנים של בתיהם מעדיפים להשתמש בחומר המסורתי הזה. עמיד, יפה וקל - גבס מתאים באופן אידיאלי ליצירת הפסלים, מזכרות, אנדרטאות, מזרקות. יש תכונות דומות גם לבטון. במהלך הייצור גבס יכול לקבל כל צורה, לכן האמנים שלנו יכולים לקבל כל הזמנה, ללא קשר לדרגת הקושי.פיסול גבס – הסוג הכי מסורתי של הענף האדריכלי הזה. עבור החובבים של הענף הקלאסי החומר הזה פשוט יהיה הכרחי.

 

פסל ברונזה

 

אם כבר מדובר על הייצור של פסלי ברונזה, כדאי להזכיר באנדרטאות רבות.בכדי שהזיכרון יישאר למשך זמן רב, הטוב ביותר, הוא כמובן, להשאיר אותו בברונזה. האיכות של החומר הזה היא לעתים קרובות מוטלת בספק. מה שתומך בדעה הזו זה שינוי הצבע של המונומנטים העירוניים לאורך זמן ושבירות מסוימת כתוצאה מה השפעה של הגורמים החיצוניים. יחד עם זאת, אם כבר נבחרה האנדרטה, אז היא חייבת להיות מברונזה. אף אחד לא יכול לברוח מהמסורת, מפני שגם תכונות חיוביות קיימות לברונזה. התהליך החישול המודרני מאפשר ליצור מברונזה כל פריט שנדרש. פיסול מברונזה מתאים במיוחד לכל מי שרוצה לתת לגינה שלו סולידיות וייחודיות. ניתן להשתמש גם בפרטים וחומרים אחרים. לדוגמה, עץ.

 

פסל שיש

 

אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם ליצירת האמנות – עליך לבחור בפסלים משיש. המוזיאונים המפורסמים ביותר בעולם מפורסמים דווקא בזכות הפסלים משיש שנעשו על ידי האמנים הגדולים. בסטודיו לעיצוב שלנו, אנו מציעים העתקה דקורטיבית של העבודות של האמנים האלה, גם בגודל האמיתי, וגם מופחת או מוגדלת. שיש הינו חומר אציליו ייחודי ומושלם לייצור אלמנטים מפוארים גם מחוץ לבית וגם בתוכו. למי שלא אוהב את האובייקטים הגדולים יכול להתאים גם פסל שעשוי משבבי שיש. מהחומר הזה ניתן יהיה ליצור אפילו אלמנט קטן. כדאי לשים לב גם למאפיינים המעשיים של השיש, שבזכותם הרבה פסלים עתיקים שרדו עד עצם היום הזה.

 

פסל עתיק

 

פיסול זה מתאים לא רק לחובבי המיתולוגיה העתיקה. האדריכלות של היוון העתיקה היא מודל ייחודי, שכל אמן בתחום האדריכלות מסתמך עליו. משם אנחנו קיבלנו את כל היצירות האמנות של העולם, שרבים מהם חיים כברמאות שנים. נוכחות האנלוגים שלה פסלים העתיקים בביתך ללא ספק תצביע על הטעם טוב של הבעלים.

 

כמו כן, האמנים שלנו יכולים ליצור אלמנט אדריכלי חדש לחלוטין לביתך, , דיוקן או פסל בהזמנה האישית, המשקף את האופי והשקפתו של העולם של הבעלים. אנו עובדים עם כל החומרים הידועים (טיח, גבס, ברונזה, אבן טבעית או מלאכותית ועוד רבים אחרים), וזה מה שעלול ליצור אלמנט אדריכלי ייחודי.

© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"