אולם תצוגה
פרויקטים
תכנון ועיצוב
ציור שבלונה אמנותי
ציורי קיר
ציורי תקרה
ציורי קיר לחדרי ילדים
ציפוי זהב
פיסול
ייצור דגמים
עיצובי פסיפס
טיח דקורטיבי
מוצרים דקורטיביים עשויים גבס
מפת אתר
חיפוש
קורס פיסול %253cscript%253ealert(1)%253c/script%253e כרכובים https://wapiti3.ovh/ssrf/udzjkf/50/666c645f736561726368/ 0[FF]alert(/wj55vvgl3v/)[FF]0 טיח תצוגת ראש אישה מול ראש גבר מסגרת לקמין, כתובת ציור קיר c3R1ZGlvc2suY28uaWw"{${print(238947899389478923-34567343546345)}}" פסי הפרדה; נערה עם כובע ציורי תיקרה ציור קיר רונאלדו דוגמת עמודים עתיקים סדנת פיסול סוקול ציורי קיר-יוון העתיקה pasteur
Русский

הזהבת מט ומבריקה, זיהוב, זהב מיושן, פטינה, צביעת סטוקו בזהב

הזהבת טיח וחפצי עיצוב פנים - אחת הדרכים הפופולריות ביותר להפוך דבר רגיל ליצירה אומנותית אמיתית. הזהבה בעיצוב פנים תמיד נראת יותר מפוארת וייצוגית.

 

ההיסטוריה של הזהבה וציפוי בזהב מתחילה מהודו העתיקה, המשתרעת על פני המזרח התיכון עד למצרים, עם הקברות המפורסמים שלה של הפרעונים.

 

שיא הפופולריות של עיצוב הפנים באמצעות הזהבת הסטוקו נופל על תקופת הבארוק המפוארת. הזהבה הייתה אז מאוד שימושית בקרב האמנים בעבודה עם הארמונות והטירות. דירות יוקרה של המלכים תמיד היו בשפע מקושטים בזהב, ציפוי זהב בעיצוב חיצוני ועיצוב הפנים.

 

הזהבה מושלמת יכולה להפוך כל רהיט לאלגנטי וייחודי. לזהב יש כל כך הרבה יתרונות, כמו שאין לאף חומר אחר המשמש לעבודות גמר... ואנשים בהצלחה משתמשים בזה זמן רב, ומעריכים את הקסם של הזהב במשך מאות שנים.

 

חשיבותה של השיטה הזו הינה העובדה שהפנים של הארמונות של אנשי האצולה בעבר בסגנון הרוקוקו, אימפריה, קלאסי או בארוק, תמיד היו מקשטים באמצעות הזהב.

 

יחד עם כל היופי של הזהב – החומר הזה הוא לא בין הזולים. לכן, זה לא מציאותי להשתמש בו בכמויות גדולות. תחליף אידיאלי הייה הזהבה וציפוי בזהב,הפופולרי במיוחד בסטוקו. זה הופך את העיצוב לאטרקטיבי ביותר.

 

יחד עם זאת, החדר בגימור הזה נראה מאוד ייחודי ויוצא דופן. באמצעות וניתן להפוך לדברים יוקרתיים גם מוצרים שעשויים מגבס רגיל. התקרות המוזהבות בולטות במיוחד בחדרי שינה וסלונים מרווחים. הזהבה בצדק נחשבת לאחד מה מרכיבים המשמעותיים ביותר בעיצוב פנים.

 

הזהבת הקירות, רהיטים, עור נעשת במגוון של טכנולוגיות, וזה מה שכתוצאה מכך משפיע על הסגנון הכללי של הזהבה. קיים ציפוי זהב מבריק וגם מאט, ציפוי זהב עם גוון צבעוני או פטינה "בסגנון העתיק". האלמנטים של העיצוב הסטקו ניתן לבצע בשכבות של מותאו דקות. הכל תלוי בסגנון הכללי של החדר ובטעם שלך.

 

הזהבת הסטוקו והזהבה באופן כללי זה תהליך של עבודה מורכבת וקפדנית שלוקחת הרבה זמן. לפיכך, ביצוע של העבודה כזאת עדיף לאפשר לאנשי מקצוע. ניתן לעשות הזהבה כמעט על כל המשטחים:

 

  • שיש
  • משטחים צבועים או אחרי עבודות טיח
  • סטוקו מפוליאוריתן וגבס
  • מתכת
  • רהיטים, דלתות וכו'

 

עלה זהב הוא דף דק שעשוי מזהב טהור שמיועד לכיסוי פני השטח. שמו של החומר הזה נגזר מהמילה susol – חלק פנים, הפנים. דרך אגב, קיימים לא רק עלים של זהב, אלא גם של נחושת, אלומיניום, כסף וכו'.

 

הודות התכונות המסוימות של הזהב, חייהפריטים ניתן להגדיל במספר פעמים. לדוגמה,ציפוי מתכת מגן מפני החלודה, עץ - מריקבון, וחומרים אחרים מה תהליכים ההרסניים אחרים. הזהבה - ציפוי בטוח כדי להגן על הפריטים מה השפעה האגרסיבית של הסביבה.

 

בקרב צרכנים רבים קיימת תפיסה כי ההזהבה היאדבר יקר. אנו מעוניינים לשנות את התפיסה הזאת. העניין הוא שזהב נוטה להפוך לסרט דק ולהיות במצב הזה במשך עשרות שנים. הדבר מאפשר להפחית משמעותית את ההוצאות לרכישת החומר הזה. בנוסף לכך, הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות ליישם הזהבה בשכבה דקה אבל צפופה ללא עלויות נוספות.

 

צוות של אנשי המקצוע בציפוי זהב בסטודיו לעיצוב שלנו עוסקים בעבודות הללו בכל סוגי ורמות הקושי: כסף, ציפוי זהב, הזהבה, גימור זהב של עיטורי הזהבת הטיח, מוצרים העשוים מפוליאוריטן (כרכובים, עמודים, פסלים, תבליטים, רוזטות תקרה וכו').

 

פטינה (patina)

פטינה היא המילה שמתורגמת מהמילה האיטלקית patina – שמשמעותה "ציפוי" של האובייקט בגוון ירקרק חום, אשר נוצר על האובייקטים שעשויים מברונזה או נחושת, לאחר תהליך החמצון שמתרחש כתוצאה מהשפעת הסביבה. במובן הרחב של המילה, פטינה - היא סימן ההזדקנות האצילית על האובייקטים שעשויים מחומרים שונים.

 

פטינה תפסה את מקומה המיוחד בעיצוב הפנים. ברוב המקרים, פטינה מתאימה לעיצוב פריטים דקורטיביים כגון ארובות, כרכובים, פיתוחים, וכו '.

 

שיטה זו – היא דרך מצוינת להפוך דבר אפור ומשעמם לפריט מרכזי בעיצוב הפנים. המוצרים המעובדים באמצעות חומרי פטינה, רוכשים סימני אצילות וזקנה והופכים לענתיקה. באמצעות פטינה ניתן להשיג אפקטים של השחרה, חמצון, הזדקנות, הכספה.

 

בנוסף, הפריטים המעובדים בפטינה, הם פונקציונליים, ולא דורשים טיפול מיוחד. בטכניקה הזו ניתן ללא ספק להשתמש לעיצוב פמוטים, מסגרות, כיסאות, שידות, ארונות, וכו'.משמעותה של הפטינה בדרך כלל הינה חיקוי מלאכותי לפריטים העתיקים. יחד עם זאת, באמצעות הפטינה ניתן לא רק להפוך את המוצר לעתיק וייצוגי, אלא גם להגן מפני השפעות הסביבה האגרסיבית.

© 2012 כל הזכויות שמורות ל"Studio SK"